Kurumsal

İzmir'de faaliyetine 1999 yılında başlayan şirketimiz, 2005 yılında 5188 sayılı özel güvenlik kanunun değişmesi neticesinde yeniden yapılanıp faaliyetine bu doğrultuda devam etmektedir. Yönetim kadrosu emekli askerlerden ve polislerden oluşan DELTA FORS ÖZEL GÜVENLİK HİZ.LTD.ŞTİ. asker ve polisin; başta disiplin, bilgi, beceri ve tecrübesini entegre etmiş ve bununla da güvenlik sektöründe başarıyı yaklamış, 20 yılı geçkin bir süre özel güvenlik sektörü içerisindeki hakettiği yeri almıştır. Uzun yıllar güvenlik sektörünün içerisinde olması itibari ile çok geniş bir personel portföyüne ve referansına sahip olan şirketimizin

İTO 20. YIL ONUR BELGESİ,

TSE YETERLİLİK BELGESİ,

WCS SERTİFİKASI mevcuttur.

 

VİZYONUMUZ

"Güvenlikte tasarruf olmaz."

Daha güvenli bir hayat standardı sunmak için her riski en ince detayına kadar düşünüp, bunun önlemlerini çok önceden alarak insanları, kurum ve kuruluşları oluşacak herhangi bir tehlikeye ve aksamaya karşı korumak. 

 

RİSK ANALİZİ

Delta Fors Özel Güvenlik, uzman kadrosu ile güvenlik hizmeti vereceği yerin risk analizini yaparak güvenlik ihtiyacını belirler. Buna göre Sabotaj ve Koruma planları oluşturur, valiliğe ve idareye bildirir. Koruma alanı içerisinde risk oluşturan veya oluşturacakları görüp maddeler halinde mail yolu veya rapor şeklinde yönetime sunarak çözüm ortağınız olur.

 

HABERLEŞME

Güvenlik birimlerinde görev alan tüm personelimiz telsizle donatılır ve yarım saat aralıklarla telsiz çevrimi yaptırılarak uyanık kalmaları sağlanır. Alarm Haber Alma Merkezimiz, 24 saat tüm olayları anında yetkililere ve güvenlik birimlerine bildirir.

 

DENETİM

Vardiya amirlerinin her gün, 24 saat kontrolü ve denetimi ile sağlanmakta olup, alarm haber alma merkezimizde 24 saat telli, telsiz muharebe ve haberleşme sağlanır.

 

EĞİTİM

Delta Fors Özel Güvenlik, hizmet verdiği tesislerde görevli personelinin, özel güvenlikle ilgili eğitimlerini, gece ve gündüz görev başı ve idame eğitimlerinin takibini düzenli olarak yapar.

 

PERSONELİMİZ

  • Özel Güvenlik üniforması, teçhizat ile donatılmış, eğitimli güvenlik soruşturması yapılmış, fiziki kabiliyeti ve ölçüleri güvenlik personeli standartları üzerinde olan seçkin personelimiz,
  • Haberleşme, İrtibat (Telli,Telsiz)
  • Devriye Kontrol (Motorize,Yaya)
  • Komuta Kontrol (Bekçi Tur Sistemi, Gizli Kamera)
  • Gözetleme, Keşif, İstihbarat
  • Joker Personel (Mevcut personelin yerine yedek güvenlik personeli)
  • 24 saat olaylara müdahale edebilecek merkezle irtibatlı ani müdahale timi
  • İhtiyaç duyulduğunda anında takviye güvenlik destek ekibi
  • Bilgi toplama ve bilgilendirme (Yetkilileri uyarma ya da bilgilendirme)
  • Güvenlik konularında her türlü sorumluluğu üstlenen uzman kadrosu

Belgelerimiz